КОНТАКТИ

30 жовтня 2018 року учні 11 класів Дрогобицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 (вч. історії Дидишин Х.Ю.) побували на історичному факультеті ДДПУ ім.. І.Франка , де проходив День відкритих дверей, а після – брейн – ринг серед учнів шкіл Дрогобича, Борислава та Дрогобицького району, приурочений сотій річниці з дня утворення ЗУНРу. Захід розпочали заступник декана, доцент Світлана Біла та декан факультету, професор Леонід Тимошенко, які розповіли гостям про особливості навчання на історичному факультеті. Студенти – історик провели віртуальну екскурсію Дрогобичем. Також школярі переглянули ролик про факультет. 

Інклюзія в Новій українській школі: виклики сьогодення

«Інклюзія в Новій українській школі: виклики сьогодення», – так звучала тема круглого столу, який проходив 26 жовтня 2018 року в Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3. Для участі у роботі круглого столу були запрошені батьки, вчителі початкових класів, вчителі асистенти та адміністрація закладу.
Під час круглого столу обговорювалися важливі для суспільства питання: проблеми здобуття освіти й забезпечення життєдіяльності осіб з особливими освітніми потребами. З вітальним словом до учасників звернулась директор школи Ластов’як Наталія Ярославівна, яка наголосила на актуальності даної теми, особливо в умовах Нової української школи.

У своєму виступі зазначила, що реформою інклюзивної освіти в Україні на законодавчому рівні закріплено і гарантовано право дітей з особливими освітніми потребами нарівні зі своїми однолітками навчатися в умовах інклюзивного середовища, тобто у інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти.
Участь у заході для всіх була доброю нагодою публічно представити свою позицію і чітко визначити подальші кроки у створенні якісного інклюзивного освітнього середовища, що є одним із пріоритетних завдань Нової української школи.

«Секрети знайомих предметів»

19 жовтня у Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІст. №3 відбувся ІІ етап обласного конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту «KavysЯ» (серед учнів 8-х класів). Метою проекту є формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи з використанням найпростішого обладнання, саморобних приладів та побутового обладнання, розвиток позитивного ставлення до навколишнього світу та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу.
Учасники продемонстрували високий рівень знань та креативності у представленні своїх експериментів.
Вітаємо учнів 8 класу ЗЗСО №3 Савку Евеліну та Ступницьку Уляну (вч. фізики Хомич Людмила Олександрівна) за зайняте почесне ІІІ місце.
Вітаємо призерів та переможців конкурсу.
Бажаємо подальших наукових досягнень!

Синевир – серце Карпат

16 жовтня учні 10 та 11 класів та вчителі ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 їздили на екскурсію до справжньої перлини українських Карпат – озера Синевир. Дивовижна, надзвичайно мальовнича, первозданна природа цієї місцевості зачарувала усіх своє красою та подарувала незабутні враження. Бажаючі могли покататися на дерев’яному плоту до острівця, прогулятись круг озера по екологічній стежці та подихати чистим гірським повітрям.
Також під час подорожі екскурсанти мали змогу відвідати ще одне диво природи українських Карпат — водоспад Шипіт, який вразив всіх своєю надзвичайною природною красою. Атмосферу, яка панувала під час поїздки, важко передати словами. Додому усі їхали задоволені та щасливі.

ВІТАЄМО

ВІТАЄМО команду Дрогобицького ЗЗСО І-ІІІст. №3, а саме учнів 11 класу: Макух Марію, Шнайдер Мар’яну, Сущенка Ярослава, Чайковського Данила, які під керівництвом вчителів Кузьмит Н.В. та Стасіва Ю.Й. зайняли почесне ІІ місце у міських змаганнях з надання першої медичної допомоги та стрільби з пневматики серед учнів закладів загальної середньої освіти та училищ, технікумів, коледжів, присвячених святкуванню Дня захисника України.

Учні 10-11-х класів Дрогобицького ЗЗСО І-ІІІст. N3 прийняли участь в урочистій ході, присвяченій Дню Захисника Вітчизни.

День шкільної бібліотеки

У Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІст. N3 відбувся ” “.
День відкритих дверей “Бібліотека…Для вас завжди відкриті двері і серце…”
Бесіда з учнями молодших класів “Моя улюблена книга”