Прощавай, Букварику!

Як швидко лине час. Здається, ще вчора першокласники прийшли до школи, а сьогодні вони здолали свій перший важливий навчальний щабель і переходять до другого класу.
Урочисто і цікаво, 19 квітня, пройшло прощання з Букварем в учнів 1-А класу в Дрогобицькому ЗЗСО N3.
Це не лише прощання з першим підручником, а й демонстрація досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших школярів. У святково прибраному класі зібралися учні, батьки, вчителі. Звучали по-дитячому зворушливі пісні та вірші, шкільні гуморески. Свято не було б таким веселим і цікавим, якби першокласники не взяли участі у конкурсах та естафетах.
Команди ” Фіксики” та “Смішарики” побували на різних станціях . Учні змагалися в грі ” Гімнастика розуму”, конкурсах “Рахівничок”, ” Будиночок цариці Математики”, “Склади слова”, ” Торбинка запитань” тощо.
На завершення свята всі отримали символічні відзнаки- дипломи.
Свято закінчилося, та спогади про нього залишаться надовго. Гарної вам мандрівки стежинами знань, дорогі першокласники.