Урок “Екологічні проблеми та їх вирішення”

Світлина від Novoaidar Internat.Одним із важливих завдань школи на сучасному етапі є екологічне виховання школярів, формування в них екологічної культури, а саме: розуміння необхідності берегти навколишнє середовище, розуміння естетичної цінності природи, негативне ставлення до дій, що завдають шкоди нашому довкіллю та здоров’ю людей.Світлина від Novoaidar Internat.
Екологічна криза вимагає впровадження таких форм навчання, які стимулюють практичну діяльність. Саме такий урок прироознавства у 5 класі з теми “Екологічні проблеми та їх вирішення” було проведено у Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІст. №3 (вч. Хомин О.М.).Світлина від Novoaidar Internat.
До цього уроку долучилися і наші гості – учні Новоайдарівської школи-інтернату Луганської області, які в цей час перебувають на оздоровленні у м. Трускавець.
На уроці учні зрозуміли, яку загрозу несе забруднення довкілля для природи, для людей таїхнього здоров’я. Тому активно презентували навальний проект “”Друге життя” побутових відходів”, демонстрували і вчилися виготовляти цікаві і потрібні речі з відходів, що викидаються у сміття.
Усі присутні дізналися багато цікавої та корисної інформації.

Світлина від Шкільни Наталії.                  Світлина від Шкільни Наталії.