Тиждень фізики

Світлина від Шкільни Наталії.У Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІст. №3 пройшов тиждень фізики з метою розвивати в школярів інтерес до вивчення предмету.
Чи потрібно вивчати фізику? Як нам допоможуть знання з фізики у житті? Учні 7-11х класів заздалегідь готувалися до цієї події: випускали стнівки, готували конкурси і проекти про різноманітні явища природи.
Завршився тиждень усним журналом «Фізика навколо нас». Світлина від Шкільни Наталії.Учні підготували фізичні вікторини та конкурси на яких проявляли знання та кмітливість, логічне мислення. Найактивніші з них були нагороджені призами.
На свято були запрошені учі 6-го класу з метою зацікавлення їх до вивчення фізики, з якою вони познайомляться уже наступного року.
Світлина від Шкільни Наталії.Усі присутні мали змогу ознайомитися з проектами учнів 8 та 10 класів, які стали переможцями на міських конкурсах (ІІІ місце). Вони презентувли свої дослідження і ділилися досвідом з іншими, пояснюючи чому фізика так необхідна, навіть у повсякденному житті кожного з нас.
Фізика – це цікаво! Фізика – це корисно! Фізику потрібно знати! Фізику потрібно вчити!