Посвячення в читачі

Світлина від Шкільни Наталії.У Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 відбулося посвячення в читачі учнів 2 класу. Це дуже важливе дійство, яке відчиняє двері у чарівний світ книжок. Книга – це справжня духовна скарбниця людства. З книг ми дізнаємось багато цікавого і повчального. Бібліотекар познайомила учнів з шкільною бібліотекою, правилами поводження з бібліотечними книгами.

Діти відправились в уявну подорож на зустріч з мешканцями Книжкового королівства. Мудра Королева Книги розповіла дітям про велике царство книг – бібліотеку та про добрих і мудрих друзів – книжки, нагадала всім присутнім правила користування книгою. А як було весело, коли завітали Знайко і Незнайко! Але, як вияснилося, читачами стати не так вже й просто. Для цього потрібно дуже багато знати й уміти. Учні впевнено пройшли всі випробування. За допомогою загадок та прислів’їв, пісень, розповідей учні доводили, як важливо бережно та дбайливо ставитися до цього скарбу – книги. Королева Книги подарувала учням цікаві книжечки.Світлина від Шкільни Наталії. 

І на завершення Галина Дятко, заступник директора побажала бути активними читачами бібліотеки. І нехай книги стануть вашими друзями не тільки під час навчання, а й на все життя. Якщо ви багато читатимете – станете освіченими, розумними. Намагайтеся щодня прочитати хоча б одну сторінку з нової книги. Людина, яка любить і вміє читати – щаслива, тому що поруч з нею завжди найкращий друг і порадник – книга. 

Світлина від Шкільни Наталії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *