Кожен день у нас цікавий

У Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 з 12.11 до 16.11.2018 року тривав Тиждень початкової школи під назвою «Кожен день у нас цікавий».
Основні завдання у рамках тижня:
 активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів;
 створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів;
 обмін педагогічним досвідом.
Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.
Понеділок «День юних художників»
Цього дня було організовано виставку малюнків.
Вівторок «День юних артистів»
Вівторок поєднав заходи під темою „Таланти початкової школи“. Учні 1- 4 класів із задоволенням взяли участь у інсценізаціях казок «Котик і півник»» (1-А клас, вч. Панасюк Н.Я.), «Колобок» (1-Б клас, вч. Білик О.В.), «Івасик-Телесик » (2 клас, вч. Копча Т.Я.) «Біда навчить» (3 клас, вч. Кузик О.А.), »Принцеса і король» (4 клас, вч.Івасів Н.В.).
Середа «День всезнайок»
Класні керівники 1-4 класів підготували та провели:
– інтелектуальну гру «Всезнайки» (1-А і 1-Б класи) учні були поділені на три команди: «Розумники», «Кмітливі, «Ерудит». Школярі із задоволенням змагалися у п’яти конкурсах;
– КВК – вікторину «В гості казка завітала» (2-3 класи), під час якої учні залюбки пригадали народні казки, збагатили свій читацький досвід, творчу уяву. Школярі із задоволенням відповідали на запитання, розгадували ребуси і кросворди,спробували самостійно складати загадки;
– змістовною та захоплюючою була віртуальна подорож по всіх куточках нашої держави під назвою «Сім чудес України» (учні 4 класу).
Четвер «День умілих ручок»
Школярі проявили свої творчі здібності «Творимо дива своїми руками», презентували вироби з природного матеріалу, паперу і картону.
П’ятниця «День юних спортсменів»
Весело пройшов День юних спортсменів. На всіх уроках проводились фізкультхвилинки в цікавій формі. В режимі дня проведено заходи,що яскраво відобразили спортивний настрій та фізичну підготовленість учнів, спритність, швидкість та вправність у виконанні поставлених завдань: розучування народних ігор, організовано веселі розваги, спортивні змагання «Сильні, сміливі, спритні».
Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.
Тиждень початкової школи ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!