Сурми звитяги

У Львові завершився Всеукраїнський відбірний тур XІХ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».
Переможцями фестивалю стали також і учні ЗЗСО І-ІІІ ст. N3 м. Дрогобича:

Номінація «Авторська поезія і проза»
Молодша вікова категорія: ІІІ місце — Ступницька Уляна, учениця Дрогобицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Львівської області;

Номінація «Художнє читання»
Молодша вікова категорія:
І місце – Савка Евеліна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Дрогобича Львівської області, керівник Яворська Любов Антонівна.
ІІІ місце – Цюрик Олексій, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Дрогобича Львівської області, керівник Гавдяк Марія Миколаївна.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм успіху!

Вітаємо з перемогою Лауреатів Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв “Сурми звитяги” народний художній колектив «Чарівна сопілка» Палац дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича учнів ЗЗСО І ІІІ ст. N3 м. Дрогобича: Люда ЛукавськаВероніка Цвєткова, Гринаш Марту та Шепетько Анастасію, а також керівники Сивохіп Ореста Михайлівна (Ореста Сивохіп) та Сивохіп Тарас Іванович. Пісня “Ти не сумуй”.