Конференція “Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ стол

Учні 9 та 11 класу нашої школи вже вкотре стали учасниками ХІ Всеукраїнської учнівської науково-практичної конференції “Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття”, яка відбулася 7 листопада на біологічному факультеті Дрогобицького педуніверситету. До речі, конференція була присвячена 20-річчю біологічного факультету. На ній було багато учасників і гостей із Дрогобича, області та району, до яких з вітальним словом звернулася Світлана Волошанська – декан факультету. Ми прослухали цікаві доповіді, які висвітлювали сучасні екологічні та валеологічні проблеми.
Учні 11 класу Макух Марія та Чайківський Данило презентували проект “Здорова школа – від мрії до дії”, а учні 9 класу Кузик Анастасія та Харкавців Віталій підготували екологічний проект на тему “Дослідження небезпечних інвазій борщівника Сосновського на околицях міста Дрогобича”.
Всі учасники конференції отримали сертифікати, ділилися цікавою інформацією. У перерві спілкувалися, пили запашну каву, карпатський чай з солодощами.
Дякуємо організаторам конференції за цікаву зустріч та приємне спілкування.