«Мова – коштовний скарб народу»

Говорити українською завжди і повсякчас 9 листопада закликали у Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 з нагоди Дня української писемності та мови. От і сьогодні школа цвіла від розмаїття вишиванок, у яких прийшли наші учні та вчителі.
У день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, українська спільнота відзначає Свято української писемності та мови. З цієї нагоди в школі було проведено ряд заходів під гаслом «Мова – коштовний скарб народу» : вікторини (5клас), брейн-ринги (10-11 класи), виховні заходи, виставки малюнків, класних тематичних газет.

На уроках української мови в 1-4 класах пройшли тематичні конкурси знавців рідного слова: діти розгадували кросворди, загадки, змагалися в тлумаченні змісту українських прислів`їв та приказок.
Проведені заходи ознайомили учнів з історією виникнення української писемності та мови; довели, що рідна мова – це духовна святиня; сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.
Двері класів прикрасили висловами відомих людей про українську мову та писемність, які спонукали удосконалювати себе як громадянина України.
Родзинкою свята став танцювальний флешмоб учнів 1-4 класів. Школярі у вишиванках виконували нескладні рухи упродовж великої перерви під ритмічну українську музику. Завершили запальний флешмоб закликом: «Розмовляй українською, адже ти – українець!