Нова українська школа – новий зміст освіти

Процес реформування стрімко входить в життя освітян і спонукає їх до переосмислення основних пріоритетів та завдань. Становлення та виховання дитини в значній мірі відбувається у період навчання у школі. 2018-2019 навчальний рік – перший рік з впровадження нового Стандарту початкової освіти. Як працюють вчителі перших класів Нової української школи у Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ?
Наші вчителі позитивно налаштовані на зміни і прагнуть пізнати нове. Це творчі, ініціативні, справжні майстри своєї справи. Упродовж двох місяців учні звикли до шкільного життя. Навчання протягом цього періоду організовувалось ігровими методами. Щоденні ранкові зустрічі створюють позитивну атмосферу на цілий день. Учні виконують різноманітні завдання інтегрованого курсу „Я досліджую світ”, працюють в групах та парах, виконують інтерактивні вправи і завдання злагоджено, активно, творчо, швидко, весело, з посмішкою!!!
Новий день навчання цікавіший попереднього тому, що приносить нові ідеї, нові враження, нові знання.
Отже, зміни – це ми самі. Новій українській школі – бути!