Інклюзія в Новій українській школі: виклики сьогодення

«Інклюзія в Новій українській школі: виклики сьогодення», – так звучала тема круглого столу, який проходив 26 жовтня 2018 року в Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3. Для участі у роботі круглого столу були запрошені батьки, вчителі початкових класів, вчителі асистенти та адміністрація закладу.
Під час круглого столу обговорювалися важливі для суспільства питання: проблеми здобуття освіти й забезпечення життєдіяльності осіб з особливими освітніми потребами. З вітальним словом до учасників звернулась директор школи Ластов’як Наталія Ярославівна, яка наголосила на актуальності даної теми, особливо в умовах Нової української школи.

У своєму виступі зазначила, що реформою інклюзивної освіти в Україні на законодавчому рівні закріплено і гарантовано право дітей з особливими освітніми потребами нарівні зі своїми однолітками навчатися в умовах інклюзивного середовища, тобто у інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти.
Участь у заході для всіх була доброю нагодою публічно представити свою позицію і чітко визначити подальші кроки у створенні якісного інклюзивного освітнього середовища, що є одним із пріоритетних завдань Нової української школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *