«Секрети знайомих предметів»

19 жовтня у Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІст. №3 відбувся ІІ етап обласного конкурсу «Секрети знайомих предметів» з фізики в межах проекту «KavysЯ» (серед учнів 8-х класів). Метою проекту є формування у школярів морально-естетичних цінностей та екологічної культури шляхом залучення їх до експериментально-дослідницької роботи з використанням найпростішого обладнання, саморобних приладів та побутового обладнання, розвиток позитивного ставлення до навколишнього світу та стимулювання в учнів природної допитливості і творчого потенціалу.
Учасники продемонстрували високий рівень знань та креативності у представленні своїх експериментів.
Вітаємо учнів 8 класу ЗЗСО №3 Савку Евеліну та Ступницьку Уляну (вч. фізики Хомич Людмила Олександрівна) за зайняте почесне ІІІ місце.
Вітаємо призерів та переможців конкурсу.
Бажаємо подальших наукових досягнень!