Посвячення в читачі

Світлина від Шкільни Наталії.У Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 відбулося посвячення в читачі учнів 2 класу. Це дуже важливе дійство, яке відчиняє двері у чарівний світ книжок. Книга – це справжня духовна скарбниця людства. З книг ми дізнаємось багато цікавого і повчального. Бібліотекар познайомила учнів з шкільною бібліотекою, правилами поводження з бібліотечними книгами. �Діти відправились в уявну подорож на зустріч з мешканцями Книжкового королівства. Мудра Королева Книги розповіла дітям про велике царство книг – бібліотеку та про добрих і мудрих друзів – книжки, нагадала всім присутнім правила користування книгою. А як було весело, коли завітали Знайко і Незнайко! Але, як вияснилося, читачами стати не так вже й просто. Для цього потрібно дуже багато знати й уміти. Учні впевнено пройшли всі випробування. За допомогою загадок та прислів’їв, пісень, розповідей учні доводили, як важливо бережно та дбайливо ставитися до цього скарбу – книги. Королева Книги подарувала учням цікаві книжечки.Світлина від Шкільни Наталії. �І на завершення Галина Дятко, заступник директора побажала бути активними читачами бібліотеки. І нехай книги стануть вашими друзями не тільки під час навчання, а й на все життя. Якщо ви багато читатимете – станете освіченими, розумними. Намагайтеся щодня прочитати хоча б одну сторінку з нової книги. Людина, яка любить і вміє читати – щаслива, тому що поруч з нею завжди найкращий друг і порадник – книга. �

Світлина від Шкільни Наталії.

 

ВІТАЄМО!

Світлина від Ольги Гром.22 листопада ЗЗСО 1-3 ст№ 4 зустрічала переможців конкурсів, присвячених 100-річчю з дня народження В.Сухомлинського
Учні ЗЗСО 1-3 ст. №3 взяли активну участь у декількох номінаціях. Дирекцію школи, педколектив нагороджено почесною грамотою та цінним подарунком.
Вітаємо нашого Бурніна Артемія, учня 6 класу, за зайняте 1 місце в номінації ” Авторська поезія”. Ми пишаємося нашими вихованцями.

Світлина від Ольги Гром.
Світлина від Ольги Гром.

 

«Запроси спортсмена у школу»

Світлина від Шкільни Наталії.У Дрогобицькій ЗЗСО І ІІІ ст. N3 м. Дрогобича провели насичений інтенсив із запеклими футзальними поєдинками, по вінця сповненими шаленою боротьбою, щирими емоціями та неймовірним бажанням перемогти.
Ігровий день був цікавим зі спекотними баталіями, шаленими футзальними емоціями під час боротьби за трофей. Ця подія відбувалася у рамках проекту «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів», таким чином наша школа реалізовує цікаві фізичні активності для школярів згідно їх інтересів #Sport_for_.
Активісти учасники проету провели опитування серед учнів школи і згідно результатів обрали саме такі заходи, які зацікавили учнів. Тому для участі у конкурсі «Запроси спортсмена у школу» покликали випускника 1988 року, доцента кафедри спортивних дисциплін і туризму ДДПУ ім. Ів. Франка, арбітра національної категорії з футзалу, голову навчально-методичної комісії Комітету Арбітражу Асоціації футзалу України, голову науково-методичного комітету та куратора системи арбітражу Асоціації футзалу Львівщини, заступника голови Федерації міні-футболу Дрогобиччини Романа Проця.
Разом з п. Романом до шкільного турніру приєдналися арбітри «Екстра-ліги» України з футзалу брати Олег і Орест Дуцяки.
Спортивні поєдинки складалися з декількох етапів: розминка, вітальне слово арбітрів, настанови тренера – вчителя фізичного виховання Зварич Г.І., футзальні поєдинки А наших учасників підтримували шкільна команда чар лідерів з запальним танцем.Світлина від Шкільни Наталії.
Задоволені учасники змагань показали свою майстерність в імпровізаціях, а також виявили неабияку креативність та техніку.
Учні Дрогобицької ЗЗСО І ІІІ ст. N3 планують провести ще не один турнір в рамках проекту #HealthySchools_UA.
Усі арбітри зазначили що це чудова нагода для школярів підтримувати себе у формі. Роман Проць зауважив що проведення подібних турнірів має бути регулярним. І вважає, що метою проведення таких ігор є популяризація футзалу (міні-футболу) та здорового способу життя, підвищення рівня спортивної майстерності, створення умов для ігор та додаткової мотивації серед учнів школи.

Кожен день у нас цікавий

У Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 з 12.11 до 16.11.2018 року тривав Тиждень початкової школи під назвою «Кожен день у нас цікавий».
Основні завдання у рамках тижня:
 активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів;
 створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів;
 обмін педагогічним досвідом.
Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.
Понеділок «День юних художників»
Цього дня було організовано виставку малюнків.
Вівторок «День юних артистів»
Вівторок поєднав заходи під темою „Таланти початкової школи“. Учні 1- 4 класів із задоволенням взяли участь у інсценізаціях казок «Котик і півник»» (1-А клас, вч. Панасюк Н.Я.), «Колобок» (1-Б клас, вч. Білик О.В.), «Івасик-Телесик » (2 клас, вч. Копча Т.Я.) «Біда навчить» (3 клас, вч. Кузик О.А.), »Принцеса і король» (4 клас, вч.Івасів Н.В.).
Середа «День всезнайок»
Класні керівники 1-4 класів підготували та провели:
– інтелектуальну гру «Всезнайки» (1-А і 1-Б класи) учні були поділені на три команди: «Розумники», «Кмітливі, «Ерудит». Школярі із задоволенням змагалися у п’яти конкурсах;
– КВК – вікторину «В гості казка завітала» (2-3 класи), під час якої учні залюбки пригадали народні казки, збагатили свій читацький досвід, творчу уяву. Школярі із задоволенням відповідали на запитання, розгадували ребуси і кросворди,спробували самостійно складати загадки;
– змістовною та захоплюючою була віртуальна подорож по всіх куточках нашої держави під назвою «Сім чудес України» (учні 4 класу).
Четвер «День умілих ручок»
Школярі проявили свої творчі здібності «Творимо дива своїми руками», презентували вироби з природного матеріалу, паперу і картону.
П’ятниця «День юних спортсменів»
Весело пройшов День юних спортсменів. На всіх уроках проводились фізкультхвилинки в цікавій формі. В режимі дня проведено заходи,що яскраво відобразили спортивний настрій та фізичну підготовленість учнів, спритність, швидкість та вправність у виконанні поставлених завдань: розучування народних ігор, організовано веселі розваги, спортивні змагання «Сильні, сміливі, спритні».
Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші.
Тиждень початкової школи ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!   

Спортивні руханки

«Нехай наше майбутнє буде здоровим»!!!
.Школярі-активісти та учасники програми #HealthySchool_UA пропонують громаді об’єднатися навколо здорових активностей!
З цією метою учні підготували відеозапис спортивної руханки для усіх, хто вміє проводити свій час весело і активно.
«Щоб стати учасником руху за здорове майбутнє #HealthySchool_UA необхідно вивчити рухи та вміти повторити їх під запальну музику, а ще активно виконувати нескладні фізичні вправи» – поділилися своїми планами школярі ЗЗСО І ІІІ ст. N3 м. Дрогобича.
Діти планують залучити до проведення такої руханки не лише однолітків та першачків, а також вчителів та батьків.
Та основна ціль школярів – залучити молодь міста до рухової активності та систематичних занять фізичною культурою.
.
.
https://youtu.be/w2afgdjIv9A

Сурми звитяги

У Львові завершився Всеукраїнський відбірний тур XІХ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».
Переможцями фестивалю стали також і учні ЗЗСО І-ІІІ ст. N3 м. Дрогобича:

Номінація «Авторська поезія і проза»
Молодша вікова категорія: ІІІ місце — Ступницька Уляна, учениця Дрогобицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Львівської області;

Номінація «Художнє читання»
Молодша вікова категорія:
І місце – Савка Евеліна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Дрогобича Львівської області, керівник Яворська Любов Антонівна.
ІІІ місце – Цюрик Олексій, учень ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Дрогобича Львівської області, керівник Гавдяк Марія Миколаївна.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм успіху!

Вітаємо з перемогою Лауреатів Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв “Сурми звитяги” народний художній колектив «Чарівна сопілка» Палац дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича учнів ЗЗСО І ІІІ ст. N3 м. Дрогобича: Люда ЛукавськаВероніка Цвєткова, Гринаш Марту та Шепетько Анастасію, а також керівники Сивохіп Ореста Михайлівна (Ореста Сивохіп) та Сивохіп Тарас Іванович. Пісня “Ти не сумуй”.

День писемності

  День писемності і мови пройшов у 1-А класі у формі уроку- гри.
Школярі працювали в командах ” Промінці” і ” Калинонька”. Змагалися у знанні народних казок, загадок, вчилися підбирати антоніми до слів ( без використання мовних термінів). Сподобався конкурс ” Переговори сусіда” ( діти парами одночасно говорили скоромовки, намагаючись переговорити суперника). Працювали у групах в конкурсах ” Збери слово” та ” Знайди заховані слова”. Цікавим був конкурс ” Допиши вірш” та на знання народних пісень. На закінчення разом заспівали пісню ” Рідна мова”.

Конференція “Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ стол

Учні 9 та 11 класу нашої школи вже вкотре стали учасниками ХІ Всеукраїнської учнівської науково-практичної конференції “Еколого-валеологічна культура – вибір ХХІ століття”, яка відбулася 7 листопада на біологічному факультеті Дрогобицького педуніверситету. До речі, конференція була присвячена 20-річчю біологічного факультету. На ній було багато учасників і гостей із Дрогобича, області та району, до яких з вітальним словом звернулася Світлана Волошанська – декан факультету. Ми прослухали цікаві доповіді, які висвітлювали сучасні екологічні та валеологічні проблеми.
Учні 11 класу Макух Марія та Чайківський Данило презентували проект “Здорова школа – від мрії до дії”, а учні 9 класу Кузик Анастасія та Харкавців Віталій підготували екологічний проект на тему “Дослідження небезпечних інвазій борщівника Сосновського на околицях міста Дрогобича”.
Всі учасники конференції отримали сертифікати, ділилися цікавою інформацією. У перерві спілкувалися, пили запашну каву, карпатський чай з солодощами.
Дякуємо організаторам конференції за цікаву зустріч та приємне спілкування.

«Мова – коштовний скарб народу»

Говорити українською завжди і повсякчас 9 листопада закликали у Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 з нагоди Дня української писемності та мови. От і сьогодні школа цвіла від розмаїття вишиванок, у яких прийшли наші учні та вчителі.
У день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, українська спільнота відзначає Свято української писемності та мови. З цієї нагоди в школі було проведено ряд заходів під гаслом «Мова – коштовний скарб народу» : вікторини (5клас), брейн-ринги (10-11 класи), виховні заходи, виставки малюнків, класних тематичних газет.   

На уроках української мови в 1-4 класах пройшли тематичні конкурси знавців рідного слова: діти розгадували кросворди, загадки, змагалися в тлумаченні змісту українських прислів`їв та приказок.
Проведені заходи ознайомили учнів з історією виникнення української писемності та мови; довели, що рідна мова – це духовна святиня; сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.
Двері класів прикрасили висловами відомих людей про українську мову та писемність, які спонукали удосконалювати себе як громадянина України.
Родзинкою свята став танцювальний флешмоб учнів 1-4 класів. Школярі у вишиванках виконували нескладні рухи упродовж великої перерви під ритмічну українську музику. Завершили запальний флешмоб закликом: «Розмовляй українською, адже ти – українець!

„DLA NIEPODLEGŁOŚCI”

Учні ЗЗСО І ІІІ чт. N3 м. Дрогобича взяли активну участь в урочистостях до Дня незалежності Польщі, організованих 4 листопада у Дрогобичі в рамках проекту .
Школярі представили цікаві номери на розсуд почесних гостей: представників Генерального консульства у Львові, на чолі з паном консулом Міхлом Юзваком і пані консулом Монікою Юзвак, віцестароста Повіту Ніско, представники міста, духівником, народним ансамблем та гостеями з Польщі.
Щиро дякуємо за запрошення Фундації Святого Антонія!