Прощавай, Букварику!

Як швидко лине час. Здається, ще вчора першокласники прийшли до школи, а сьогодні вони здолали свій перший важливий навчальний щабель і переходять до другого класу.
Урочисто і цікаво, 19 квітня, пройшло прощання з Букварем в учнів 1-А класу в Дрогобицькому ЗЗСО N3.
Це не лише прощання з першим підручником, а й демонстрація досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших школярів. У святково прибраному класі зібралися учні, батьки, вчителі. Звучали по-дитячому зворушливі пісні та вірші, шкільні гуморески. Свято не було б таким веселим і цікавим, якби першокласники не взяли участі у конкурсах та естафетах.
Команди ” Фіксики” та “Смішарики” побували на різних станціях . Учні змагалися в грі ” Гімнастика розуму”, конкурсах “Рахівничок”, ” Будиночок цариці Математики”, “Склади слова”, ” Торбинка запитань” тощо.
На завершення свята всі отримали символічні відзнаки- дипломи.
Свято закінчилося, та спогади про нього залишаться надовго. Гарної вам мандрівки стежинами знань, дорогі першокласники.

Урок “Екологічні проблеми та їх вирішення”

Світлина від Novoaidar Internat.Одним із важливих завдань школи на сучасному етапі є екологічне виховання школярів, формування в них екологічної культури, а саме: розуміння необхідності берегти навколишнє середовище, розуміння естетичної цінності природи, негативне ставлення до дій, що завдають шкоди нашому довкіллю та здоров’ю людей.Світлина від Novoaidar Internat.
Екологічна криза вимагає впровадження таких форм навчання, які стимулюють практичну діяльність. Саме такий урок прироознавства у 5 класі з теми “Екологічні проблеми та їх вирішення” було проведено у Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІст. №3 (вч. Хомин О.М.). Продовжувати читання Урок “Екологічні проблеми та їх вирішення”

ВІТАЄМО!!!

Світлина від Шкільни Наталії.Вітаємо переможця міського конкурсу з ужиткового мистецтва “Територія майстерності” – Хомин Софію (ученицю 9 класу) із зайнятим І місцем в номінації “робота зі стрічкою” на тему “Друзі наші менші”. Дрогобицький ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 бажає подальших творчих успіхів та перемог.

Світлина від Шкільни Наталії.Світлина від Шкільни Наталії.

Дрогобицький ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 вітає Хомин Софію з зайнятим ІІ місцем у конкурсі на кращий соціальний ролик про здоровий спосіб життя. Ролик спрямований на пропаганду та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі.

Опубліковано Шкільною Наталією Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Інформатичний калейдоскоп

Світлина від Шкільни Наталії.Сьогодні у Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 відбувся брейн-ринг “Інформатичний калейдоскоп”, розрахований для учнів 5,6 класів.Світлина від Шкільни Наталії. Він включав в себе різні логічні та творчі завдання, адже у сучасному світі інформатика – наймолодша наука, що стрімко розвивається і знання з цього предмету просто необхідні кожній людині.

Світлина від Шкільни Наталії.

Цікавинки на уроці історії

Світлина від Христини Дидишин.Хронологічно – історичні цікавинки на уроці історії для учнів 7 класу Дрогобицького ЗЗСО І-ІІІ ст. N3 .Діти об’єдналися в команду і старалися допомагати,доповнювати один одного в поставлених перед ними завданнями у формі кросфордів,загадок,лабіринтів

Тест-урок у Junior IT Step Acаdemy

Світлина від Шкільни Наталії.Недільний день учні 2-го класу Дрогобицького ЗЗСО І-ІІІ ст. N3 провели з користю!
Школярі відвідали тест-урок у Junior IT Step Acаdemy, поринули в атмосферу інформаційних технологій, на власноруч протестували сучасні і комфортні аудиторії.

Світлина від Шкільни Наталії.
Світлина від Шкільни Наталії.Світлина від Шкільни Наталії.

Тиждень фізики

Світлина від Шкільни Наталії.У Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІст. №3 пройшов тиждень фізики з метою розвивати в школярів інтерес до вивчення предмету.
Чи потрібно вивчати фізику? Як нам допоможуть знання з фізики у житті? Учні 7-11х класів заздалегідь готувалися до цієї події: випускали стнівки, готували конкурси і проекти про різноманітні явища природи.
Завршився тиждень усним журналом «Фізика навколо нас». Світлина від Шкільни Наталії.Учні підготували фізичні вікторини та конкурси на яких проявляли знання та кмітливість, логічне мислення. Найактивніші з них були нагороджені призами.
На свято були запрошені учі 6-го класу з метою зацікавлення їх до вивчення фізики, з якою вони познайомляться уже наступного року.
Світлина від Шкільни Наталії.Усі присутні мали змогу ознайомитися з проектами учнів 8 та 10 класів, які стали переможцями на міських конкурсах (ІІІ місце). Вони презентувли свої дослідження і ділилися досвідом з іншими, пояснюючи чому фізика так необхідна, навіть у повсякденному житті кожного з нас.
Фізика – це цікаво! Фізика – це корисно! Фізику потрібно знати! Фізику потрібно вчити!

Майстер-клас з робототехніки

Світлина від Шкільни Наталії.Школярі Дрогобицького ЗЗСО І-ІІІ ст. N3 відвідали майстер-клас з робототехніки, який проходив у Львівській академії ШАГ (IT-STEP).
Учні мали змогу зібрати запрограмованого робота-машину, протестувати його та побачити пристрій в дії.
Дякуємо керівництву, працівникам IT-STEP у м. Львів та батькам за те, що допомагають розвиватися нашій талановитій молоді!

Наша школа може пишатися своїми учнями!

Продовжувати читання Майстер-клас з робототехніки