Світ робототехніки

Не є секретом, що діти люблять творити. Практичні заняття надають прекрасний спосіб привернути дітей і навчити їх важливим знанням, які вони запам’ятають надовго. На заняттях гуртка «Робототехніка» діти отримують та поглиблюють знання з математики, фізики, механіки, програмування, електроніки, енергетики, вчаться аналізувати, активно шукати шляхи розв’язку проблемних ситуацій, успішно працюють в команді, розвивають творчі та конструкторські здібності, комунікативні навички; із задоволенням навчаються і створюють свій власний світ – від автоматизованої іграшки до складного робота, беруть участь в конкурсах та змаганнях. Такі цікаві та корисні заняття у Ліцеї N3 ім.В.Чорновола відбуваються у післяурочний час.