Карпатська мандрівка

Надзвичайно цікавою була екскурсія для учнів 6, 7 класів(кл.кер.Муцин М.М. та Гавдяк М.М.) ліцею N3 ім.В.Чорновола у мальовничому Карпатському передгір’ї. Діти мали змогу подорожувати відкритим трамваєм біля чарівного лісу, бурхливого водоспаду, кришталево чистої річки Мізунки та Свічі.
Захопливим для ліцеїстів був інтерактивний музей, у якому можна було спробувати все, адже експозиції музею зроблені у вигляді гри. Діти змогли відчути Карпати на запах і смак, навчились рахувати вік дерев, дізнались, де мешкають тварини, птахи та комахи. Побувавши у дуплі білки та норі лисиці, переглянули унікальний фільм про історію розвитку Карпат та Вигодської вузькоколійки. Діти завітали на алею казок, де вгадували персонажів.
На зворотньому шляху додому ми завітали у село Гошів, де серед мальовничих гір знаходиться монастир з чудотворною іконою Матері Божої- це давнє місце, де завжди багато прочан.
Ця екскурсія неповторна і запам’ятається надовго!!!