Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в Ліцеї №3 імені В’ячеслава Чорновола

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в

 Ліцеї №3 імені В’ячеслава Чорновола

 Дрогобицької міської ради

 Львівської області

в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19

 

І. Особливості роботи ліцею в умовах карантину

 1. Вхід у приміщення школи дозволяється лише за наявності захисної маски або респіратора. Педагогічні працівники, здобувачі освіти можуть не використовувати захисні маски під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов’язковим.
 2. Допуск до роботи персоналу школи здійснюється на підставі термометрії безконтактним термометром. Працівники з ознаками гострого респіраторного захворювання або з підвищеною температурою тіла понад 37,20С не допускаються до виконання своїх обов’язків.
 3. Забороняється допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, що супроводжують дітей з інвалідністю. Спілкування педагогічних працівників з батьками здійснюється дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв’язку.
 4. Усі працівники та здобувачі освіти проходять інструктажі щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів, профілактичні навчання, зокрема щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації.
 5. Педагогічними працівниками перед початком занять проводиться опитування учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків, здобувачі освіти тимчасово ізолюються в спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров’я.
 6. Дотримання працівниками та здобувачами освіти правил особистої гігієни, соціального дистанціювання, уникнення масових скупчень обов’язкове.
 7. Усі працівники закладу, школярі після використання засобу індивідуального захисту (1 маска на 3 год  роботи) повинні ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.
 8. Використані маски, респіратори слід викидати лише у відповідні контейнери з позначкою.
 9. Педагогічним працівникам необхідно уникати організації видів діяльності, які вимагають безпосереднього фізичного контакту між учнями: зменшити кількість комунікаційних вправ, не використовувати групових ігор, що передбачають тактильний контакт. Ранкові зустрічі проводити із дотриманням соціальної дистанції.

 

 

ІІ. Організація навчальних занять

 1. Початок занять у 1-11-х класах:
Початок Класи
8.30 1, 2, 3, 4
9.00 5 – 11

 

 

 

ІІІ. Організація харчування

 1. Особливості роботи їдальні в умовах карантину

1.1. здобувачі освіти та працівники школи заходять у приміщення їдальні в засобах індивідуального захисту, дотримують соціальну дистанцію;

1.2. харчування надається школярам та працівникам за умови ретельної обробки ними рук із використанням рідкого мила та застосування паперових чи електрорушників, наявних у їдальні біля рукомийників;

1.3. за одним столом розміщується не більше 4-х осіб (відстань між столами в їдальні не менше 1,5м);

1.3. працівники харчоблоку виконують свою роботу лише в засобах індивідуального захисту із дотриманням  правил їх використання;

1.4. працівник їдальні видає страви/здійснює розрахунок у засобах індивідуального захисту: захисній масці/респіраторі, захисних окулярах/ захисному щитку, одноразових рукавичках.

 1. Графік харчування здобувачів освіти 1-4-х класів

та пільгових категорій

Час Клас
9.05 1
9.55 2
10.50 3-А, 3-Б
11.45 4
12.50 пільгові категорії

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *