Онлайн-конференція «Шляхи розвитку рухової активності молоді України»

14 травня у навчально-науковому інституті фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка за участі ліцею №3 ім. В. Чорновола відбулася ІІ регіональна науково-практична онлайн-конференція на тему: «Шляхи розвитку рухової активності молоді України». Організаторами зустрічі були викладачі кафедри спортивних дисциплін і туризму, вчителі фізичної культури Дрогобиччини.

З доповіддю: «Сучасні підходи до формування фізичної підготовки учнів середньої школи» виступила завідувач кафедри, доктор педагогічних наук Галина Кондрацька. В обговоренні доповіді участь взяли: вчителі фізичної культури Галина Зварич, Світлана Будинкевич (ліцей №3 ім. В. Чорновола); Аліна Логин, Андрій Вовденко (ліцей №4 ім. Л. Українки); вчителі ЗОШ м. Н.Розділ; тренери-викладачі ДЮСШ ім. І. Боберського  та ДЮСШОР «Медик» м. Дрогобича.

Активну  участь в обговоренні шляхів формування рухової активності учнівської молоді брали викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання, керівники фізичного виховання: Дрогобицького механіко-технологічного коледжу (Оксана Тарасюк) та Дрогобицького коледжу нафти і газу (Богдан Піць).

Цікавим для обговорення було питання мотивації студентів до рухової активності. Висвітлювали це питання кандидат педагогічних наук Анна Чепелюк та доцент  Наталя Кізло.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто брав участь у конференції, а також керівникам освітніх закладів: директорові навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я, професору Миколі Лук’янченку та директорові ліцею №3 ім. В. Чорновола, Наталії Ластов’як.