Урок здоров`я

Світлина від Шкільни Наталії.Здоров`я – найдорожче, що є у людини. Тому кожен із нас повинен не тільки дбати про те, щоб берегти його, а й запобігати хворобам. Як відомо, хворобу легше попередити, аніж лікувати.
Профілактичну роботу на «Уроці здоров`я» з учнями 7 класу Ліцею N3 ім.В.Чорновола провела шкільна медсестра Клиса Я.В. Діти зрозуміли, що щеплення – зовсім не боляче, воно – необхідне, що гігієна – це щоденна звичка, яка береже нас від хвороб. Про те, як правильно поводити себе під час застуди, щоб не стати джерелом інфекції, як важливо загартовувати організм, обов`язково робити щеплення, довідалися учні з пізнавальної розповіді та перегляду відеоролика.
#Healthy_Schools

Світлина від Шкільни Наталії.      Світлина від Шкільни Наталії.Світлина від Шкільни Наталії.          Світлина від Шкільни Наталії.