Словники — музеї слів

Світлина від Шкільни Наталії.Словники — музеї слів, у них місце і для старого, і для нового слова знайдеться. Це тема театралізованого конкурсу, який проводили студенти ДДПУ у ліцеї N3 ім. В’ячеслава Чорновола під керівництвом заступника декана філологічного факультету Сеньківа С. С.
Переодягнувшись у казкових героїв, студенти, в ігровій формі, пояснювали учням 2-5 класів, що таке словники, які вони бувають, хто є їх авторами. Діти відгадували загадки, відповідали на різноманітні запитання, танцювали та смакували солодкі призи-винагороди. Найбільш захопливою для школярів і педагогів була команда “Фіксиків”. Дякуємо за чудовий настрій.

Світлина від Шкільни Наталії.     Світлина від Шкільни Наталії.    Світлина від Шкільни Наталії.