Здорова їжа – дешево і смачно!

Світлина від Шкільни Наталії.У шкільній їдальні ліцею №3 ім.В.Чорновола учні 8 класу харчуються корисно і смачно.
Перекус повинен бути не тільки смачним, а й корисним. Яблука, груші, мандарини, банани підійдуть якнайкраще. Вони не помнуться в наплічнику, а значить не можуть забруднити зошити. Ці фрукти багаті на вітаміни А,В,С,Е. Класика шкільного перекусу – питний йогурт, який багатий на білки і кальцій, а без них, як відомо, обійтися просто неможливо. А ще горіхи, які люблять діти. І це добре, бо вони насичують мозок потужним зарядом енергії. Для дитини вистачить навіть 50 грам горіхів, щоб голова запрацювала краще.
Не варто забувать і про воду, яка виводить токсини з організму, зміцнює імунітет дитини.
Здоров’я – у руках самої людини. Навчіться любити себе і свій організм – і тоді ви зможете повноцінно радіти життю.
#Healthy_Schools

Світлина від Шкільни Наталії.