Діти обирають здоров’я

Учні 2-Б класу (класний керівник Хоронжак О. В. та асистент вчителя Кирилів Н. М.) ліцею N3 ім. В. Чорновола Дрогобицької міської ради працювали над проєктом “Діти обирають здоров’я”.
Для того,щоб кожен новий день був наповнений яскравими враженнями, новими знаннями й бажанням так жити постійно, необхідно вести здоровий спосіб життя. Що ж собою являє такий спосіб та як до нього прийти? А все дуже просто: потрібно лише дотримуватися кількох основних правил, які з часом увійдуть у вашу звичку. Тоді ви, навіть того не помічаючи, кожен день будете набиратися все більше і більше життєвих сил і здоров’я.

Учні 2-Б класу (класний керівник Хоронжак О. В. та асистент вчителя Кирилів Н. М.) ліцею N3 ім. В. Чорновола Дрогобицької міської ради працювали над проєктом "Діти обирають здоров'я".Для того,щоб кожен новий день був наповнений яскравими враженнями, новими знаннями й бажанням так жити постійно, необхідно вести здоровий спосіб життя. Що ж собою являє такий спосіб та як до нього прийти? А все дуже просто: потрібно лише дотримуватися кількох основних правил, які з часом увійдуть у вашу звичку. Тоді ви, навіть того не помічаючи, кожен день будете набиратися все більше і більше життєвих сил і здоров'я.

Опубликовано Шкільной Наталіей Вторник, 3 декабря 2019 г.

Опубликовано Шкільной Наталіей Вторник, 3 декабря 2019 г.