Вільні творять майбутнє!

Світлина від Шкільни Наталії.У Дрогобицькому ліцеї N3 ім.В.Чорновола учні 8 класу (кл.кер. Кузьма Н.В.) провели свято «Вільні творять майбутнє!», яке відзначається на честь вшанування Революції Гідності — події в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому. Учні у своєму виступі згадали події 2013 року: від мирних протестів до сутичок між протестувальниками і силовими структурами, наслідком яких стала трагічна загибель понад 100 людей — Героїв Небесної Сотні. Ушануванння їхньої пам`яті — це не просто наш святий обов’язок, це прояв нашої шани і гордості за справжніх героїв.

Світлина від Шкільни Наталії.   Світлина від Шкільни Наталії.Світлина від Шкільни Наталії.