XII Всеукраїнська науково-практична конференція

5 листопада на базі біологічного факультету Дрогобицького педуніверситету відбулася XII Всеукраїнська науково-практична конференція «Еколого-валеологічна культура -були Присутні учні та викладачі Львівської області; а серед почесних гостей президент бельгійської організації VZW ORADEA Патрік Белінка та Ханна Хюсман — лектор з університету прикладних наук VIVERS, яка прочитала лекцію на тему: «Серцевого-легенева реанімація, базова підтримка життя», а також провела тренінг з теми.
На конференції розглядалися важливі питання нашого регіону.
Серед учасників конференції були учні 10-А класу нашого ліцею. Анастасія Кузик під керівництвом учителя біології Бонтей Г.Л.-підготувала проект на тему: «Проблеми накопичення твердих побутових відходів у місті Дрогобич та перспективи їхнього вирішення», за що її відзначили грамотою та періодичними виданнями з публікацією цієї роботи. У перерві учасники конференції смакували солодощі та пили запашну каву і чай.
Цьогорічна конференція була надзвичайно насиченою та пізнавальною.
Щиро дякуємо організаторам конференції!

Світлина від Шкільни Наталії.      Світлина від Шкільни Наталії.
Світлина від Шкільни Наталії.       Світлина від Шкільни Наталії.