Мова рідна, слово рідне

Українська мова — це прикольно.
З цією думкою ми жили досить довго, доки не усвідомили, що наші почуття значно глибші. Не уявляємо, як би ми могли існувати в просторі без неї.
Учні початкових класів Ліцею N3 ім. В. Чорновола Дрогобицької міської ради долучились до святкування Дня писемності. Провели вікторину «Мова рідна, слово рідне» 1 клас (вч. Івасів Н. В.), квест «Пригоди в країні чарівних букв» 2-А клас (вч. Панасюк Н. Я.), інтелекту альну гру «Мово українська, мова солов’їна» 2-Б клас (вч. Білик О. В.),конкурс мовознавців «Мово українська, гордосте моя!» 3 клас (вч. Копча Т. Я.), турнір «Юні мовознавці» 4клас (вч. Кузик О. А.)
Учні 3,4 класів взяли участь у XX Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика. Переможці шкільного етапу представлятимуть наш ліцей на міському конкурсі.

Світлина від Шкільни Наталії.
Світлина від Шкільни Наталії.   Світлина від Шкільни Наталії.         Світлина від Шкільни Наталії.