День української мови

Світлина від Шкільни Наталії.Дата Дня української мови припадає на православне свято вшанування пам`яті інвестора Літописця. Саме з його «Повісті минулих літ» починається писемна українська мова. Колись навіть дітей віддавали до школи у цей день.
Учні 9 класу Ліцею N3 ім.В.Чорновола на уроці української мови пригадали, звідки бере початок українська писемність, життєпис Преподобного Нестора Літописця, історичні факти про життя та діяльність Кирила та Мефодя, Івана Федорова, Лаврентія Зизанія. Цікаво було розглядати зразки основних різновидів давнього письма.
«Щоб мова повністю відкрилася, маєш бути залюблений у неї»,- писав О.Гончар. Тому діти пригадали свої перші кроки у навчанні письма. Написали коротенькі есе та віршики з ілюстраціями про «перемоги» на «ниві писемності».
Цікавим вийшло «Зошитове свято», бо встигли підготуватися до «Диктанту національної єдності».
Успіхів!

Світлина від Шкільни Наталії.          Світлина від Шкільни Наталії.                          Світлина від Шкільни Наталії.