«Тарілка здорового харчування»

Нова українська школа має ряд важливих завдань, серед яких особливе місце належить вихованню здорових громадян нашої держави.
У рамках проекту @Healthy_schools заради радісних і здорових школярів, учасником якого є ліцей №3 ім. В. Чорновола систематично проводяться різноманітні заходи. На досягнення цієї мети спрямовані уроки біології. На них велика увага приділяється формуванню здорового способу життя. Важливе місце тут посідає харчування школярів. Адже не секрет, що повноцінне харчуваня — запорука здоров’я.
Під час вивчення тем «харчування та здоров’я» у 8 класі проведено цікавий захід — «Тарілка здорового харчування». Працюючи у творчих групах, учні довідались про корисне та шкідливе харчування. Учні мали змогу опинитись у дослідницькій лабораторії , де провели експертизу популярхих серед школярів продуктів: чіпсів та газованих солодких напоїв. Діти переконалися у шкідливості такого харчування і як альтернативу йому, самі приготували «корисний снек» та смакували карпатським вітамінним чаєм.
Відома приказка говорить:
«скажи мені — я забуду, покажи мені — я запам’ятаю, залучи мене — я навчуся». Якщо навчати дітей використовувати набуті знання на практиці, то можна бути впевненим, що основну мету, яку ставить перед нами школа, ми виконали.

Світлина від Шкільни Наталії.    Світлина від Шкільни Наталії.
Світлина від Шкільни Наталії.          Світлина від Шкільни Наталії.