Пришкільний табір

Ось і прийшли довгоочікувані канікули. Вже написані підсумкові роботи, залишились позаду уроки, віддзвенів останній дзвоник; можна з легкістю вдихнути великий і мрійливий ковток літнього повітря. В учнів з’явилося багато вільного часу, який потрібно вірно організувати, щоб було не тільки цікаво, а й корисно.
03 червня у Дрогобицькому ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 відбулося урочисте відкриття табірної зміни пришкільного табору відпочинку «Веселка».
І ось звуки музики сповіщають про початок роботи табору. Начальник табору Дятко Галина Миколаївна привітала учнів зі святом та побажала усім активного і безпечного відпочинку, доброго настрою, творчої та плідної співпраці вихователів та дітей. І вихованці табору відправились у «веселковий круїз» з безліччю цікавих завдань, дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами та ігор.
Після лінійки діти мали змогу потанцювати (кер. Гавдяк М.М.). Вихователі табору (Мацьків І.В., Лазарів І.С., Муцин М.М.) підготували цікаві конкурси, квест, ігри для дітей.
Всі були дуже задоволені. Радісний настрій, позитивні емоції – це те, що понесли з собою діти у свої домівки.

Світлина від Шкільни Наталії.