Мандрівка Карпатами

Учні 4 класу ліцею N3 ім. В.Чорновола вирушили у мандрівку Карпатами. Ми мали можливість споглядати красу гірської місцевості, катаючись Карпатським трамвайчиком ,який вирушав із смт. Вигода вздовж річки Мізунки. На зупинках діти мали змогу прогулятися до Мізунського водоспаду, до джерела мінеральної води «Горянка», до «мосту бажань». Ще ми відвідали центр спадщини Вигодської вузькоколійки, де діти могли погратися в природничі інтерактивні ігри, також побували на алеї казок . Цього ж дня ми піднялись на гору до однієї зі святинь Карпат — Гошівського монастиря. Ця подорож запам’ятається надовго,бо залишила в наших серцях море приємних вражень. Карпатський краю, до нових зустрічей!

Світлина від Шкільни Наталії.              Світлина від Шкільни Наталії.
Світлина від Шкільни Наталії.                                                               Світлина від Шкільни Наталії.