Майстер-клас із розпису еко-сумок

Майстер-клас із розпису еко-сумок – це захоплююче заняття, що не залишило байдужим ані дітей, ні дорослих. Вчитель образотворчого мистецтва Оксана Крижанівська навчила школярів основним технікам розпису текстильних поверхонь та допомогла створити оригінальний дизайн сумки за допомогою трафаретів.

Уміння малювати стало деякім учасникам у нагоді, але його відсутність не була завадою у створенні неповторного малюнку. На майстер-класі під керівництвом Катерина Сурма використовували спеціальні практичні та стійкі фарби та ще й з метою закріплення правил дорожнього руху.
Для дітей – це був веселий та цікавий досвід.
На наших занятті панував гарний настрій та творча атмосфера!
Якісні еко сумки завжди є в наявності. Вони ідеальні для шопінгу та допоможуть Вам відмовитись від одноразових пакетів, а створений власноруч прінт, який нагадає про техніку безпеки на дорогах — ще й дуже корисна річ.

Дякуємо організаторам за те що наші учні мають можливість продемонструвати знання правил дорожнього руху, та ще й так, щоб цим захоплювалися всі довкола!
#Healthy_School

Світлина від Шкільни Наталії.   Світлина від Шкільни Наталії.
Світлина від Шкільни Наталії.     Світлина від Шкільни Наталії.